Header Ads

Aragona Band ft Rozana Radi - Tepër jemi dashtë -Videoja

Nje prej grupeve me interesant te ketij viti Aragona ka ftuar Rozana Radin per te bashkepunuar ne kengen e tyre te re "Teper jemi dashte". Rezultati? Super! Kenga eshte e bukur dhe videoklipi i realizuar kendshem. Nje remiks i kesaj kenge ne versionin dance do ishte i suksesshem.Thjesht po them...ju dj andej hidhuni.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.