Header Ads

Argjentina Ramozaj konfirmon ndarjen


Javën që shkoi ne ju lajmëruam në lidhje me ndarjen e Argjentina Ramozaj nga i dashuri i saj, ndërkohë që pak ditë më vonë këngëtarja e hitit "Si shiu" e ka konfirmuar këtë në Facebook. Ajo ka postuar në profilin e saj statusin "Për të gjithë ata që kanë pyetur, është e vërtetë.Jam "single lady" - Jo më drama!" Ne urojmë ditë më të gëzuara të këngëtares dhe shpresojmë të jetë në formën sa më të mirë për TopFest 9...duam çmim ne ore!
1 comment:

  1. Nuk eshte Ramozaj, po Ramosaj. :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.