Header Ads

Bleona Qereti miqesohet me Driten e "Mob Wives" -Foto


Bleona Qereti dhe Drita e "Mob Wives" duket se kane krijuar nje miqesi te re.Te dy shqiptaret kane darkuar se bashku gjate nje eventi e me pas kane shkembyer mesazhe ne Twitter. Thua do te shohim dhe Bleonen perkrah Drites ne "Mob Wives"? Fiksim do ish! Ndoshta ju nuk e dini por Bleona ajjjjjjjj pavarsisht se eshte hot nuk i ka te lehta grushtat eh!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.