Header Ads

Ciljeta tani me dyqan


Pasi arriti suksesin si Miss,si kengetare dhe si politikane, Ciljeta ka vendosur te behet dhe biznesmene. Ajo do te hapi se shpejti dyqanin e saj te titulluar "Just Ciljeta" (Vetem Ciljeta apo thjesht Ciljeta) po qe ne fakt do te shesi veshje nga firmat me te njohura boterore. Mesa di une qe te shesesh veshje te kompanive te ndryshme duhet nje linje kontratash blla blla blla te cilat ne varesi te firmes (sidomos keto te shtrenjtat) jane veshtire per tu siguruar gjithsesi me aftesite e saj Ciljeta duket se e ka bere te mundur.Ajo ka realizuar dhe nje sesion fotografik per te promovuar dyqanin ne te cilin shfaqet shume seksi. Pervec Ciljetes,dyqane ne Tirane kane hapur dhe nje sere kengetaresh te tjere si Flori Mumajesi,Zajmina,Ermal Mamaqi, Jonida Maliqi, nje nga 101 Madonat shqiptare etj.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.