Header Ads

Eliza Dushku nis xhirimet e "The Scribbler" dhe flet per politike


Eliza Dushku javen qe shkoi filloi ne Los Anxheles xhirimet e nje filmi te ri i cili titullohet "The Scribbler" perkrah Katie Cassidy,Gina Gershon,Sasha Grey,Michelle Trachenber etj.Ky film pritet te dali ne kinema vitin e ardhshem. Se fundmi Eliza eshte permendur ne shtyp dhe per nje adhurim te hershmin te sajin per kandidatin per president ne Amerike, Mitt Romney (Te dy kane qene besimtare te fese Mormone dhe pse Eliza ka hequr dore nga ky besim vite me pare.) Megjithate ajo ka shtuar, se nuk do votoje per te si president,por Obamen.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.