Header Ads

Surpriiiiize oh sa surpriza ne DWTS Albaniaaaaaa wooooow

UAAAAAAAAA! Sa na ka surprizuar DWTS!!!! Po pse vetem Big Brother do kete surpriza? Joooooo! Ja ene keta jo vetem qe nuk eleminuan askend po shtuan dhe tre cifte te tjera qe ishin ne konkurim, u eliminuan po tani do i kthejne prape ne konkurim qe te eliminohen edhe nje here? O SHQIPEEEEEEEEE! Keshtu ne javet e ardheshme do eleminohen serisht sipas rradhes Xhani,pastaj Seldi,pastaj Aferdita,pastaj Ornela,pastaj Strakosha,pastaj Zhaku,pastaj Vedati pastaj fiton Elvana. SURPRIZE! Ndoshta na bejne dhe surprize tjeter - Duke qene se javen e shkuar nuk hoqem asnje, kete jave do heqim pese! Hahahahhahahhaha! Kjo do te thote qe tere veres do veleni me DWTS! Biles,biles, mos ja dhashte truri se deri ne janarin tjeter e vazhdojne, ne kohe per edicionin e 2013.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.