Header Ads

Aferdita Dreshaj - Shiko reklamen per birren Tirana

Hahahahahhahaha! Donit ta dinit kush e kishte fajin qe ju desh 100 vjet autostrades te perfundonte? Aferdita Dreshaj e ka pas! Po nuk besuat ju sjellim dhe fakte vizive dhe te pa edituara fare! E bukur reklama dhe me humor.Shiko kur te thone tani na sill dy kuqalashe me nji per mu nji per ket'. HA!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.