Header Ads

Aurela Hoxha - Nga Nju Jorku me shume dashuri


Aurela Hoxha drejtuesja e "Albania's Next Top Model" ka zgjedhur Ameriken per te kaluar pushimet kete vit, ku se pari ka vizituar Nju Jorkun e me pas do te udhetoj drejt Majamit. Nderkohe ne kemi mesuar se ajo do te zhvilloje dhe nje sesion fotografik me te mirenjohurin Fadil Berisha perpara se te rikthehet ne vendlindje. Kjo foto e siguruar nga Albaniac, tregon Aurelen ne "Times Square" te Manhatanit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.