Header Ads

Dafina Zeqiri dhe Tuna te ftuara ne X Factor Albania


Tuna do te rikthehet per te dyten here ne programin "X Factor", por kete here ajo nuk do te ngjitet e vetme ne skene,pasi do te kendoje se bashku me konkurentet e mbetur ne kete konkurs.Nderkohe Dafina Zeqiri gjithashtu ka lajmeruar se dhe ajo po pergatitet per nje interpretim ne "X Factor" si e ftuara e rradhes. Dy ish-shoqet duket sikur i kane shpallur konkurrence njera-tjetres, fillimisht me videot sa me moderrne,pastaj me veshjet e stilet me te fundit e tashme dhe me skenat muzikore.Ndoshta jane pajtuar? Mire do kishin bere, se ne kemi shume deshire ti shikonim bashke ne skene duke kenduar hitin e tyre "Vibe". 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.