Header Ads

Aurelga Gace fiton "Netet e klipit" ende ne nr.1 te Balkanika Tv


Aurela Gace ka fituar "Videoklipin me te mire te vitit" ne ceremonine e cmimeve "Netet e Klipit Shqiptar". Tranzit eshte realizuar nga "Max Production" dhe ka fituar gjithashtu dhe ne kategorite e regjise,skenarit,fotografise dhe interpretimit. Nje prej kengeve me te goditura te Aurles, "Tranzit" gjithashtu vazhdon te qendroj ne vendin e pare te itparejdit ne kanalin muzikor Ballkanik - Balkanika Tv, duke thyer nje rekord si kenga shqiptare e cila ka qendruar me gjate ne majen e ketij hitparejdi.Suksese Aurela!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.