Header Ads

Cfare ndodhi me Balkan Video Music Awards?Cfare ndodhi me Balkan Music Awards? Ceremonia e cmimeve duhej te mbahej me 16 qershor por ...pa asnje shpjegim 16 kaloi po vjen korriku dhe ende nuk jane ndare cmimet. Po sa ters qe jemi mo aman! Kete vit qe ne dolem ne nje nga kategorite kryesore ( Elvana Gjata per Best Music Video in the Balkan me "Afer dhe larg") nuk u be fare. Ja ndoshta na degjojne dhe keta e shih kur te lajmerohen javen e ardheshme.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.