Header Ads

Dafina Zeqiri dhe Ledri - Tonight - Shiko Videon


Kur postuam shkrimin ne lidhje me albumin e Dafines vjet, une e vecova "Tonight" si nje prej kengeve me te mira te tij ndaj dhe me vjen mire qe tashme i realizuan dhe videon e cila ka dale shume cool.Normale qe do dilte cool o bo jashte shtetit lol. Ok sinqerisht me pelqen gjithcka ne kete videokenge.Cifti jane shume cool,hot dhe me stil. Elavna dhe Dafina duket se i kane marre ne duar timonet e Estrades Shqiptare ne te dyja anet e kufirit.Padyshim nje hit i kesaj vere! O MAMIIIII MOOOJ! Kur lepiu buzen Ledri t'fikt mka ron'! Hahahahahhaha s'me rrihet mu pa e thene nje gje hahahahaha.


2 comments:

  1. O bo boo! Deklerate e fuqishme kjo mbi timonat,per nje portal qe lexohet nga 2-3 njerez.Ky eshte klipi me i kritikuar i Dafines nga vet fansat e saj,ketu me flitet per "vlerat"...Timoni? Ne te dy anet e kufirit- Rita Ora.Albaniac kohen e fundit me je bere nje Don Kishot i paparë-në kundërshtim me shijën e tjerëve përherë.Good luck :)

    ReplyDelete
  2. Po ngaterron Albaniac me Facebook ti me duket. Ene shpjegohu me qarte kohet e fundit apo perhere, se nuk po kuptohesh.E portal a e di cdo te thote? Sa per faqen qe e lexojne dy veta, po he pra ti qenke njera shko thirr ene ata dy tjeret ene bejme nje party.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.