Header Ads

Ermal Mamaqi dr.Flori - Ku ka si Tirona - Shiko videonO kam vdek tu qesh! Hahahahhahaha! Keta duhet te bejne nje album bashke ose film hahahhahaha. Kur ka nxjerre buken me vaj dhe kripe ene e puth para se ta hedhi haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Qershia tek veshi,klarinisti...e nderrova mendjen, kjo eshte videoja e vitit. Aferdita Dreshaj dhe birra Tirana gjithashtu shfaqen ne video se bashku me djemte humorit nga Vizion Plus. Fiksim video! HA!Ne videon e meposhtme mund te ndiqni dhe disa pjese nga xhirimet ku djemte nuk e kane mbajtur dot te qeshuren nga gafat.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.