Header Ads

Gazeta "Mapo" mashtron per Rita Oren


Nuk di perse gazeta "Mapo" ka publikuar nje shkrim me titull "Rita Ora deshton perpara shqiptareve ne Zvicer" ne te cilin tregon sesi shume pak bileta jane shitur per koncertin e Rites biles sipas te pranishmve te ketyre te Mapos dhe ata qe kishin qene kishin kerkuar leket mbrapsh. Me pelqen shume sesi ne dy rreshta shkrim kane gjetur dhe mundesine per te treguar se shqiptaret jashte kane qene ate nate te perqendruar tek "Big Brother" dhe "Eurosong". Jo mo jo e keni gabim! Kemi qene duke pa "Ezelin"! Cfare lajmesh! E tmerrshme! Mjafton te kishin bere nje kerkim te shkurter,sepse burimet tona thone qe ja kishin kaluar shume mire,salla ka qene plote e Rita eshte pritur e percjell me brohorima e duartrokitje te forta. Ndryshe nga "Mapo" e cila nuk ka shoqeruar dot shkrimin me nje foto nga koncerti ne po ju sjellim dy video per te ju provuar ate cka themi. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.