Header Ads

Genta Ismajli konfirmon pjesmarrjen ne X Factor AlbaniaAjjjjjj Genta! Te gjitha thone jane me e mira,por Genta ja di vleren vetes dhe o merr pjese ne vendin e kohen e duhur o s'ka.Jo me kot ka pranuar te jete e ftuar ne "X Factor Albania" vetem per ne finale. Pas disa lajmeve te ndryshme,kengetarja vete ka konfirmuar ne minuten e fundit pjesmarrjen ne kete konkurs talentesh. Nga Tirana ajo ju eshte drejtuar fansave duke tregua se do te jete ne finalen e madhe te X Factor Albania me nje performance surprize.Eh! Tani qe na e the nuk eshte dhe aq surprize apo jo? lol Ardian Bujupi,Genta...kush tjeter do jete i ftuar, pasi duket se neser me asnje program tjeter paralel, X Factor do bej namin!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.