Header Ads

Transformimi i Ermalit


Cfare ndodhi me Ermalin? Nderkohe qe bashkshortja e tij duket me ne forme se kurre,kengetari ka pesuar nje transformim te vertete pas marteses aq sa shume fansa nuk e kane njohur kur ka dale ne tapetin e kuq te Video Festit Muzikor.


2 comments:

  1. Asgje, cka ndodhur, qenka shendoshur.:)

    ReplyDelete
  2. Po pse cfare po prisnit ti kishte ndodhur ti kishte dale dhe nje koke tjeter lol

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.