Header Ads

Genta Ismajli nis turneu veror ne Kosove -Video

Genta Ismajli nis zyrtarisht turneun e saj veror dhe ka postuar nje video nga koncerti i saj ne Peje te cilen mund ta shikoni me poshte.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.