Header Ads

Eliza Dushku kerkon pare.Shet receten e byrekut lolJu ndoqet reklamen e dokumentarit te Elizes per Shqiperine,tani nese doni te shihni te gjithe dokumentarin, hidhni ca pare se Elizes i duhen dhe rreth $40.000 te tjera per ta publikuar (20.000 jane mbledhur). Ky buxhet do te perdoret per montimin dhe dergimin e dokumentarit ne stacionet publike per tu transmetuar ketu ne Amerike.Eliza eshte aq e vendosur saqe per ata qe dhurojne para do ti dergoje dhe receten e byrekut sipas familjes Dushku, me autografin e aktores. Sinqerisht kjo levizje me duket pak qesharake,sepse aktorja vete merr nje milion dollare minimumi per film plus qe ka nje shoqeri me te ardhura po kaq te shendeteshme, pa harruar dhe sesa milionere shqiptare jetojne ne Amerike...Ndoshta e ben per publicitet por...nuk di ne shqiptaret s'para kerkojme lemoshe.Nejse ne po bejme tonen e nese dikush ka $40.000 per te dhuruar,kjo eshte nje ceshtje qe ja vlen te mbeshtetet. Plus qe fitoni dhe 4 mije receta byreku te autografuara lol si dhe vizite ne premieren e dokumentarit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.