Header Ads

Gjira ft. Ardi - BOOM ÇIK E ÇAK - Degjo kengen

Gjira ka publikuar sot kengen e re "Boom cik e cak" te cilen ne nuk e postuam menjehere,sepse menduam qe do dilte dhe videoklipi...hajde shqiptar jemi e s'po merremi vesh shqip.Gjithsesi...kenga sot ka bere nje boom te vertete dhe eshte pritur shume mire nga publiku i cili nuk ka reshtur se ripostuari dhe cituari vargjet nga teksti i kesaj kenge i cili eshte nje tekst super por qe ne te njejten kohe duket sikur eshte frymezuar nga statuset e Facebook lol.Kenga gjithashtu na pelqeu, por ka nje problem. Gjira po perserit veten dhe nese kjo vazhdon te ndodh...do behet disi bajate. Dua te them, sa kenge mund ti kushtohet vajzave me taka? Jo per gje po ja dhe nje vit edhe Gjira (gjykuar nga prezantimi ne Videofest) me taka do hece lol se te gjitha ne fillim me patika kane dale i mbajme mend.Prape...ne e kemi qejf Gjiren e mendojme se kenga eshte nje hit i padiskutueshem.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.