Header Ads

Miss Universe Kosova - Diana Avdiu - Foto

Kete here juria dhe votimi i publikut online ka qene i te njejtes mendje, ndaj dhe fituesja e Miss Universe Kosova Diana Avdiu duket se e ka fituar kuroren e misit pa me te voglin diskutim.Bukuroshja nga Fushe-Kosova ka lindur me 11 qershor te 1993, eshte e gjate 174 cm dhe peshon 57 kg. Brune dhe me nje trup per tu patur zili,Diana eshte e mesuar me miset apo pasarelat,pasi ka fituar dhe Miss Fushe Kosova me pare,si dhe ka punuar si modele ne kete shtet. Me poshte ne po ju sjellim disa foto nga Diana,nderkohe qe presim ne javet e ardheshme te shpallet dhe fituesja e Miss Universe Albania.


 

 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.