Header Ads

Ledina Çelo - Can You Touch me Baby - Videoja


Nuk di nese kjo eshte videoja e kesaj kenge por Ledina e ka postuar ne YouTube ndaj...ne po e bejme zyrtare.Pasi u prezantua ne forme shume te mire tek "X Factor" po prisnim nje video hot nga kengetarja per kete vere, por mesaduket do na duhet te presim edhe me gjate.Gjithsesi ndiqeni dhe shperndajeni,sepse eshte nje kenge e bukur e cila ja vlen te reklamohet dhe ka njohur sukses te konsiderueshem ne skenen dance te muzikes europiane. Kjo kenge gjithashtu eshte perfshire ne disa albume me hitet me te mira muzikore dance te veres 2012 ne mbare Europen, si psh ne kete albumin e meposhtem.4 comments:

  1. gjithashtu eshte futur ne mtv internacional bashke me rita oren DY SHQIPTARE BRAVOOOOOOOOO......

    ReplyDelete
  2. ledina celo hesht nuk e shohim neper gazeta por puna e saj flet e degjoj ne MTV .NE nje diskoteke ne Austri ja shoh fytyren ne nje dyqan muzikor ne PariS E NJE KASETE me emrin e saj ne tokio;e degjuar me mijra here ne radio moska Can You Tauch me Baby DEGJOHET DHE PELQEHET NEGJITHE EUROPEN E ME TEJ .......ESHTE NJESHQIPTARE QE E INTERPRETON...LEDINA HESHT ...PUNA FLET JAM KRENARE QE DEGJOJ TE FLASIN PER VENDIN TIM.

    ReplyDelete
  3. bravoooo ledina se na nderon kudo qe shkon///.....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.