Header Ads

Livia K. - Till I Say So - Shiko videon

Nje tjeter kengetare shqiptare po kerkon sukses ne Amerike ajo quhet Livja Koka e cila ne muzike njihet si Livia K dhe sapo ka publikuar kengen "Till I Say So" te cilen mund ta ndiqni me poshte.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.