Header Ads

Mentor Haziri dhe Albana Osmani - I cmendur per ty -Degjo kengen


Kjo kenge eshte nje bashkepunim i Mentor Hazirit dhe Albana Osmanit, prodhuar nga Flori Mumajesi me tekst te Eneda Tarifes. Eh ok! Mua me pelqen refreni dhe fraza /jam i cmendur per ty/ ka per te ndihmuar kete kenge per te patur sukses. Se po lexoja disa komente ne lidhje me kete qe te gjithe po behen kengetare po Albana cne etj...sepse e ka mundesine? Po t'ju thoshin juve s'do e benit nje kenge?Norrrrmale. Oh se desh harrova, kjo kenge flitet se do te prezantohet se shpejti dhe me videoklip.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.