Header Ads

Intervista e Unikkatil per Prive - Shiko Videon

Unikkatil do mbaj koncert ne Kosove me 15 korrik ne stadiumin e Prishtines, i ftuar nga Powow Ent. Ky eshte nje koncert i shumepritur,per te cilin tashme ka disa vite qe flitet dhe pritet te mbahet ne Kosove, ku Unikkatil ka fansat me te medhenj.Une kam pasur rastin ta intervistoj,ta takoj dhe ta ndjek ne koncert dhe vertet ja vlen sepse se bashku me miqte e tij jane po aq te mire live sa dhe ne album. Me poshte po ju sjellim intervisten e plote dhene emisionit "Prive" ne Klan Kosova...nje sekonde Ismail Kadare paska vlersuar Unikkatil si poet? Nje sekond...Ismail Kadare degjon rrep? Hmmm WOW!


1 comment:

  1. S'eshte ky zzoni i Unikkatilit ashiqare po dallohet, mos u munoni me rrejt bree

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.