Header Ads

Tuna - I Asaj - Shiko Videon


Tuna ka publikuar videokengen e saj te re "I asaj" dhe fiksim! Pervec kercimit ne fillim (pak dhe faji i xhirimit) qe duket disi jo i rregullt gjithcka tjeter eshte super dhe mbi te gjitha mua me pelqen shume ritmi i kenges. Po shikoja disa komente qe ne stil duket jo si kjo jo si ajo...mua personalisht mu duk e veshur me stilin e momentit qe eshte nje kombinim i viteve '80 dhe underground/streetwear ne NY e Londer e qe ndiqet tashme prej dy vitesh, por cfare t'ju them une ketyre qe shohin vetem Riri e Nicky e bejne dhe te zgjuarin. Nejse, per mua kjo eshte kenga me e mire e momentit.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.