Header Ads

Angela Martini prezanton koleksionin e saj ne Miami Fashion Week

Angela Martini tashme zyrtarisht i shton dhe stiliste rezymese se saj,pasi javen e ardheshme do te prezantoj ne Miami Fashion Week perkrah disa prej stilisteve me te mire ne bote, koleksionin e saj te rrobave te plazhit. Momentalisht koleksioni i saj Martini Bikini shitet ne Nju Xhersi dhe Kalifornia,por pas javes se modes ne Majami, pritet qe te shperndahet dhe ne me shume dyqane.Suksese Angela! Nderkohe me poshte po ju sjellim nje pjese te koleksionit te saj.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.