Header Ads

Nora ft Zzap & Chris , Bim Bima - Gangsta - Shiko Videon


Une po prisja ndonje kenge SummerDance nga Nora,por "Gangsta" e sjell kengetaren me nje miks ritmesh rege,dub,ritem&bas e hip-hop...cuditerisht funksionon.Mua me pelqen kenga, ndoshta me teper per faktin qe vetvecohet nga prurjet e tjera te momentit, por dhe sepse eshte realizuar mjaft mire.Videoja gjithashtu eshte cool e Nora si gjithmone ne formen e saj me te mire kete vit. Kohet e fundit kengetarja ka qelluar ne shenje duke realizuar hit pas hiti e "Gangsta" pason kete ritem perfekt te Nores.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.