Header Ads

Angela Martini - Russell Simmons nuk eshte i dashuri im!


Ju te gjithe njihni Jay-Z apo Diddy, por personi me i pasur ne hip-hop eshte Russell Simmons.Pervecse nje prej themeluesve te shtepise diskografike Def Jam, Simmons eshte dhe pronari i linjes se veshjeve Phat Farm,American Classics,Argylculture etj, pronar i nje reviste,shkrimtar,regjizor,nje prej personave me te njohur ne eliten e Nju Jorkut dhe shok i ngushte i Angela Martinit. Tani ju e keni parasysh,ketu ne Amerike del me nje dhe ta bejne dashnor apo dashnore,si atehere kur dola une me Madonnen dhe filluan gazetat "Madonna thote meshkujt shqipetar jane me te miret!" e keshtu dhe rasti i Martinit. Pasi eshte fotografuar disa here me Simmons, filluan ti quajne te dashuruar. Nderkohe modelja shqipetare, i ka treguar faqes Global Grind se me biznesmenin e njohur jane vetem miq te mire. Mos te harroj t'ju them se faqja online Global Grind gjithashtu eshte ne pronesi te Russell Simmons :P i cili komentin e Angela Martinit rreth seksualitetit te Frank Ocean e beri dhe retweet ne Twitter.Gjithashtu sipas NYPOST ata se bashku kane festuar diten e pavarsise se Amerikes ne Hamptons,NY.  Ja e shihni si dalin thashethemet kot ma si koti! Miq apo jo une them se do ishin nje cift i mire, sepse Russell eshte cool!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.