Header Ads

Big Mama - Magjishem - Shiko Videon


Ne videokengen e saj te re Big Mama rikthehet ne formen e saj me te mire fizike.Kenga eshte ok dhe do kishte qene shume here me e bukur,sikur arranxhimi te ishte realizuar me mire. Nderkohe pervec videos ne po ju sjellim dhe nje numer fotosh nga sesioni i fundit fotografik i Bigit. 



 
 

1 comment:

  1. Fotot Big NO NO NO!!!
    Shume te dobeta, stylingu zero.. Pozat wtf.

    Big Mama, nderro bashkepunetoret se te paskan fundose shpirti!
    SK

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.