Header Ads

Elvana, Flori dhe Andy rikthehen ne Nju Jork per koncert

Flori live ne N.Y

Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Dj Andy Gramm rikthehen ne Amerike per te mbajtur koncert, pasi provuan te suksesshem vitin qe shkoi. Tre pikat, do interpretojne me 1 shtator ne Highline Ballroom te Manhatanit dhe mos beni gabim te mungoni pasi do kaloni nje nate vertet te bukur! Shihemi atje!  1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.