Header Ads

Adelina Tahiri dhe Fiton Jusa - Trilioner - Shiko Videon!

Adelina eshte hot,por qyqjaaaaa si o tu kercy ajo ashtu para atij kalamanit! Do te fusin ne burg moj lol.Ve bast nuk i beri pershtypje kujt,se te gjithe e kishin mendjen sesi eshte bere Adelina me xixa si J.Lo. Teksa jam kundra ketyre kopjimeve deri ne detaj, me vjen keq t'ju them se J.Lo e Britney me shoqe jane mbulu me xixa qe prej 2000 e nuk jane te parat,se s'kane lene drag queen pa kopjuar e faqe reviste mode pa vjedh lol, se po te ishte per J.Lo shkoni shikoni idete e saj ne ate linjen e rrobave tek Kohls.Yll bote LMAO!Kenga eshte e lezetshme dhe Fitoni ka ze shume te mire,por Adelina duhet ti mendoj pak me mire videot here tjeter.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.