Header Ads

G4SHI neser koncert ne Broklin,NY +Videoja e re -SHIKOJE


Nese jeni neser ne Nju Jork, hidhini nje sy posterit dhe shkoni te shikoni G4SHI dhe shume artiste te tjere FALAS ne kete koncert ne Bruklin. Nderkohe ju sjellim dhe videon e re te rreperti "MFSO" (Middle Finger Standing Ovation)...1No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.