Header Ads

Genta Ismajli - Ole,Ole shiko videon dhe fotot e reja

Genta ka publikuar videokengen e saj te re "Ole,Ole" ne bashkepunim me Dj Blun dhe Real1 te cilen ne po e sjellim me poshte. Kenga ka ritme verore sic pritej dhe eshte e lezetshme, ne fakt me teper se e lezetshme, mua me shume qe e degjoj me shume me pelqen.DJ Blunt mi ma! S'kish si te ndodhte ndryshe!Perfekte per klub! Po mendoj se kete vere ka pasur kenge me te mira dance dhe ne se shpejti do publikojme nje miks te me te mirave. Videoja eshte tipike per kenget dance, por Genta duket hot e kjo eshte e rendesishme apo jo? 
Nderkohe ne lajme te tjera rreth Gentes...e keni pare sesionin e fundit fotografik te sajin? Bukuria e kengetares me ane...c'eshte ai gershet gjigand? Nga i gjen keto stile aman?! Aman c'me eshte bere si Rapunzel me kete gershetin LMAO se nuk e mbaja dot pa e thene.1 comment:

  1. duket se ka kopjuar miss Russia 2012 (Elizaveta Golovanova), ajo ka kete lloj gersheti :p

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.