Header Ads

Bleona Qereti per revisten amerikane "Men's Fitness"
Bleona Qereti kete here shfaqet ne revisten "Men's Fitness", nje prej revistave me te njohura ne Amerike, e cila flet per keshillat dhe udhezimet me te fundit ne lidhje me ushtrimet,stervitjen,ushqyerjen e shendetshme etj, pra shendetin fizik ne pergjithesi. Kengetarja ka treguar gjate shkrimit se i pelqejne meshkujt me trup atletik.Tek nje mashkull vecon syte dhe duart.I pelqejne meshkujt me sy me ngjyre dhe jo te ashper.Nese nuk rruhesh? Harroje! S'ka puthje nga Bleona! E nese nuk je i bukur ben mire te jesh shume i zgjuar apo me nje karakter terheqes. Po kujdes! Kengetarja paralajmeron se mund te shnderrohet nga kotele ne tigreshe brenda sekondave, nese nuk i kushton vemendje! Ene boll se u shqyet duke pare foton lart!!! Hahahahahahhaha! Shume seksi vallaj nuk ju ve dot faj!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.