Header Ads

Gjira nxehet me Bleron kur e degjon ne tv tu hanger M&T


Javen qe shkoi Gjira tregoi se nuk mban pergjegjsi per ato qe shkruan shtypi....hmmm, ok atehere do behemi dhe ne me keq se policet e do i sjellim shkrimet me foto e me audio, se tash keq kjo puna e internetit i hedh tani i fshin me vone. Kengetarja duket se ka ngelur e pakenaqur nga nje interviste e Bleros ne nje kanal televiziv dhe kete ja ka bere te ditur te gjithe fansave te saj ne FB duke postuar:

 "Blero shum kisha pas qef edhe pak n'TV me t' ndegju tu hanger mut por kam me shku mi taku do shqipe te verteta per do Prova... Neser Prishtina On Fireee!!!"  


Vallaj, keq po na vjen qe na ka shpetu kjo video e Bleros tu henger mut,por mos u shqetesoni se pervec ankeses se Gjires,nuk i ka dhene efekte te tjera anesore.Kengetari ka qene shendosh e mire ne Kosove ku eshte pare duke mbajtur koncert. LMAO!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.