Header Ads

Unikkatil ne Kosove -Permbledhje foto/video

Me ne fund Unikkatil ka mberritur ne Kosove per koncert, pas shume vitesh e pas shume kerkesash nga fansat e tij. Ai eshte pritur kudo si nje superstar shoqeruar nga truproja personale,por ndryshe nga pjesa tjeter e TBA, Unikkatili vet, ka qendruar disi larg vemendjes se medias dhe publikut,pervecse ne takimet e planifikuara. Une kam pasur rastin ta takoj dhe intervistoj Unikkatil vite me pare, si dhe ta ndjek live se bashku me TBA ne koncertin e mbajtur ne Nju Jork ne klubin e njohur Webster Hall. Personalisht kam pasur pershtypje te mira dhe koncerti ka dale shume mire, ndaj po mendoj do ja kaloni shume mire sot.Me poshte ne po postojme te permbledhura disa fotografi te rreperit gjate qendrimit ne Prishtine,video nga koferenca si dhe kengen e fundit "Kuq e zi" te ciles ja pelqej shume tekstin. Nderkohe mesohet se te gjitha biletat jane shitur dhe se organizatoret e koncertit POWOW ent. kane kerkuar leje qe te shesin bileta shtese. Koncerti mbahet sot (e djele 15 korrik) ne stadiumin e Prishtines.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.