Header Ads

Rita Ora- Ne vend te pare ne Amerike me How We Do


Me ne fund Rita Ora shenon dhe vendin e pare ne Amerike! Kengetarja kete jave eshte klasifikuar ne vendin e pare te hitparejdit Billboard me "How We Do (Party) si kenga me e luajtur ne klubet dhe diskot amerikane. Ajo ka lene pas Katy Perry, Kylie Minogue dhe Jennifer Lopez.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.