Header Ads

Bleona Qereti se shpejti me linje kozmetike + foto

Duket se muzika nuk do te mbetet i vetmi profesion i Bleones, e cila para pak ditesh nepermjet rrjetit shoqeror Twitter na ka ngacmuar kureshtjen tone ne lidhje me nje projekt te ardhshem biznesi.Mesaduket, kengetarja po punon per te hedhur ne treg linjen e saj kozmetike dhe ne foton e mesiperme ka prezantuar produktin e saj te pare.Nje buzkuq i cili mban marken BLEONA.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.