Header Ads

Foli dores se Bleona eshte e zene me koncerte! + foto

Bleona ka mberritur ne Shqiperi jo pa buje dhe ju ka provuar te gjitheve se eshte ende e zonja qe te mbledhi nje numer te madh spektatoresh ne koncertet e saja. Pershtypjet kryesisht kane qene pozitive dhe Bleona duket po aq ne forme sa dhe ne koncertet e viteve me pare. Ne nje turne i cili perfshin disa qytete te Shqiperise, ajo pervec repertorit te saj ka prezantuar dhe kengen e re "Pass Out" prodhuar nga i mirenjohuri Timbaland.Me poshte po ju sjellim disa foto nga koncerti i saj ne Shkoder ku kengetarja prezantoi dhe nje larmi kostumesh qe i rriti temperaturen qytetit te dashnise. 

ps. Per ata qe flasin kot me si koti e qe i zuri ulcra nga inati, blini nje pasqyre e jepini nje te pare vetes.Bleona s'ka pretenduar ndonjehere te bej muzike alla shkenca dhe jeta, por per ate qe ka arritur respekt! Ndoshta dola pak jashte teme, por me hapin barkun disa me paragjykime sikur jetojne ne Bjeshket e namuna. Hajt mbushuni, se juve ketu nuk ju fusin as tek klubi i lagjes jo tu na tregu si arrihet suksesi pffff. Shko pini ndonje makiato me theks italian aty ene shikoni kalimtaret.Ate e beni mire!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.