Header Ads

Rita Ora debuton ne vendin e pare ne Angli me ORA


Duket e pabesueshme per te qene e vertete po Rita Ora ja ka dale mbane. Tre kenge te njepasnjeshme ne vendin e pare te hitparejdit anglez kane predikuar se e njejta gje do te ndodhte dhe me albumin ORA i cili eshte pozicionuar ne majen e toplistes se albumit me te shitur ne Britanine e madhe. Nderkohe kenga e rradhes "Radioactive" pritet te dale se shpejti ne Amerike, ku Rita gjendet momentalisht per dy nete koncert ne Filadelfia te Pensilvanise. Gjithashtu flitet se ajo do te vizitoje Kosoven me 8 shtator ku do xhiroj dhe pjese per videoklipin e ri. Teksa gjithcka i ka shkuar persembari ne Angli, ne Amerike ajo ka ende pune per te bere per vete faktin se tregu dhe preferencat muzikore ketu jane me te ndryshme. Pasi degjuam me kujdes albumin themi se kenget qe do kishin sukses ne kete treg do ishin "Uneasy" dhe "Hello Hi Goodbye" te cilat po jua prezantojme me poshte.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.