Header Ads

G4SHI - STRANGER - Degjoje ketu

"Stranger" eshte kenga me e re nga mixtape e G4SHI e cila kombinon ritmet e nje prej kengeve te mia te preferuara prej viteve '90 "It's A Fine Day" nga Opus3. "Stranger" ka marre vlersimet me te mira dhe eshte publikuar me shpejtesi neper faqet muzikore te internetit ne Amerike duke marre vetem vlersime pozitive.Nderkohe pas nje koncerti javen e shkuar, G4SHI do interpretoj serisht live ne festen e Billa Bong (ne dyqanin e firmes ne SOHO) per Fashion Night Out ne Nju Jork ndaj nese jeni verdalle mos e humbisni kete rast.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.