Header Ads

Vildane Zeneli - Foto


Vildane Zeneli nuk eshte me nje emer i ri ne boten e modes ne Amerike e Shqiperi,por pasi ka reklamuar kufjet e nje muzikanti (Dr.Dre),ka pire birre me nje muzikant ( ne reklamen e Bud Light me Avicii) ka realizuar video muzikore ( "All Tied Up " me Robin Thicke, "Next" me Flori Mumajesi,"Pass At Me" me Timbaland dhe Pitbull ) modelja ka vendosur qe dhe ajo vete ti futet rruges se muzikes e te behet kengetare. Momentalisht ne studio duke regjistruar albumin e saj te pare, Vildane duket se eshte mese e kenaqur me karrieren e premton se ky album do te jete fantastik.Nderkohe ne po ju sjellim sesionin fotografik me te fundit prej kengetares se re, realizuar prej fotografit Jesse DeYoung. Te semuret me zemer, keshillohen te tregohen te kujdesshem,sepse Albaniac nuk mban pergjegjsi per ndonje atak zemre qe mund te shkaktohet gjate shikimit te ketyre fotove te nxehta. 

   

 1 comment:

  1. Wow she is soo soooooo sexyyyyy !!!!!!!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.