Header Ads

Action Bronson- reklama e videokenges "The Symbol" - Shikoje ketu!

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! "The Symbol" me duket se do perfundoje duke qene videoja ime me e preferuar e 2012! Nese videoja eshte po kaq e mire sa dhe reklama e saj FIKSIM! Action Bronson nuk eshte vetem rreper i mire, por ka nje sens humori qe te ben per vete, duke krijuar nje personazh fantastik qe zor se e gjen ne skenen e hip-hopit te dekades se fundit, ku te gjithe duket se kane dale nga e njejta torno fabrikeje lol. Ajo paruke!!! Hahahahahhahahhaha! Fantastik! "The Symbol" si video nuk di pse me sjell ndermend Fun Lovin' Criminals. ndoshta sepse na mungojne video te tilla qe tregojne me teper se nje femer tu u perdrredh kot e gangstere mbi makina veshur me zinxhire gomaresh.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.