Header Ads

JASHAAAAAAAAAAAAAAA se bashku me Sali Berishen

Ne te gjithe e mbajme mend Sabianin me se shumti per kacurrelat e tij famoze, por qe kur i preu floket,sikur i preu vetes dhe famen.Keshtu Sabiani per disa kohe i humbi skenes,por eshte rikthyer me nje kenge te fuqishme ....nje sekond se nuk mund ta quaj dot kenge, duhet ta quaj himn! Ashtu eshte himn te jashtezakonshem per PD, kushtuar liderit te tyre Sali Berisha. Thoni cfare te doni po kenga te ben me kercy jashaaaa jashaaaa hahahhahahahahhaah o Sabian o dreq ku te shkon mendja!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.