Header Ads

Bleona Qereti per revisten "Cercle"

Bleona ka pasur nje jave prej "Sex and the City"! Pasi ka performuar ne France, ka fluturuar drejt Abu Dabit,ku i kane kerkuar te nderroj veshjen,sepse fustani ka qene shume i shkurter e me vone kengetarja ka publikuar nje foto ku me pak afrim mund te shikosh me shume se c'duhet,por te pakten java eshte mbyllur me lajme te mira.Nje shkrim per Bleonen dhe karrieren e saj shoqeruar me foto nga koncerti ne Shqiperi, eshte publikuar ne revisten e miliardereve "Circle". Me poshte po ju sjellim tre faqet e shkrimit per Bleonen.Suksese!
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.