Header Ads

Flori Mumajesi per AS (Aurela style)Flori Mumajesi shfaqet ne kopertinen e rradhes te revistes "Aurela Style" e mund te themi se eshte nje nder fotot me te bukura qe kemi pare kohet e fundit! Du dhe une nje si kjo fotojaaaaaa po kush blen kostum lol. Nuk di nese revista ka dale ne treg,por shpresoj qe jo,sepse titujt kane shume gabime drejtshkrimi dhe e di cka? Me mire ti heqin titujt fare,sepse kjo foto eshte shume e bukur per tu renduar kaq shume.Seriozisht e du nji foto keshtu dhe une per festa!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.