Header Ads

Pirro Cako publikon albumin dhe kengen "Ashensor"


Pirro Cako ka publikuar sot albumin "Ashensor" per te cilin ne fatkeqsisht nuk kemi ndonje informacion pervecse kete foto te kopertines, pasi as faqja zyrtare e as llogaria e tij ne Facebook nuk ofrojne gje, por ne kemi videoklipin e pare prezantues te ketij albumi i cili mban emrin gjithashtu "Ashensor". Kenga eshte e lezetshme dhe videoklipi gjithashtu.Ne pergjithsi Pirro ka videoklipe te bukura e kenge te cilat te bejne te ndihesh mire.Ndoshta do ish me e udhes qe albumi te ish titulluar "Romantiku i fundit".

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.