Header Ads

Adrian Lulgjuraj & Bledar Sejko fitojne Festivalin e 51 te Kenges ne RTVSH

Te shokuar? Ne gjithashtu! Gjithsesi dy parashikimet tona Anjeza dhe Kejsi dolen ne katershen me te mire.Ouuuuu s'ju duken te peraferta e? Po ku te parashikosh rezultatet e nje nje jurie qe me lexon me leter votat si ne kohen e gurit pa pike turpi,apo qe tre cereku i jurise nuk flet shqip e hera e pare qe degjon muzike shqip.Do me mbushni mendjen mua ju votoi juria? Pfffff Do me mbushni mendjen mua qe nje kenge rrok fiton kete festival? Hera e pare ne historine e tij. Mesa duket RTVSH ka vendosur te mos coj per te dyten here ne Festivalin Europian nje ish eurovizioniste. Suksese Bledarit dhe Adrianit, shpresoj te dalin sa me mire ne Eurovision. Fat te mbare.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.