Header Ads

DEBA - Lollipop - Shiko Videon Ketu!


Videoja eshte pak e gjate, vjen si nje film i shkurter (me titra shqip poshte), e kenga fillon ne minuten 2:43. Kenge e bukur dhe videoja gjithashtu.Te kujton shume fundvitet '80 dhe fillimin e viteve '90 ne muzike. Najz!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.