Header Ads

Besa se shpejti publikon "Burning Like Hell"


Besa se shpejti vjen me nje kenge te re ne tregun muzikor e cila mban titullin "Burning Like Hell". Kenga e cila i perket rrymes, pop-dance ka perfunduar se regjistruari dhe pervec variantit ne anglisht i cili do te dale ne shitje ne tregun muzikor europian, do te realizohet dhe ne shqip per tregun vendas.Ne keto dite patem rastin ta degjonim dhe na pelqeu shume, keshtu qe behuni gati per nje surprize te kendshme.Nderkohe, ende nuk eshte bere e ditur data e publikimit, por mesuam se sapo ka filluar puna per realizimin e videoklipit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.